chirurg w Nowym Sączu chirurg Nowy Sącz chirurg Sącz

Chirurg w Nowym Sączu

Gabinet Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej  powstał 2007 roku. Został założony przez uznanego sądeckiego chirurga i zarazem pierwszego Ordynatora Oddziału Chirurgii Onkologicznej Jacka Szablińskiego. Obecnie w gabinecie przyjmuje lekarz Robert Gajewski absolwent Śląskiej Akademii Medycznej. Specjalista Chirurgii Ogólnej posiada ponad 17 letnie  doświadczenie w zakresie chirurgii ogólnej naczyniowej  i onkologicznej. Obecnie pracuje w Oddziale Chirurgii Onkologicznej Centrum Onkologii w Nowym Sączu 

W szczególności specjalizuje się w leczeniu schorzeń przewodu pokarmowego tj.nowotwory przewodu pokarmowego, choroby pęcherzyka żółciowego wątroby i trzustki, choroby okolicy rektalnej - żylaki odbytu, a także diagnostyka i usuwanie podejrzanych onkologicznie znamion skórnych, diagnostyka i usuwanie zmian łagodnych oraz raków piersi.

Kwalifikuje do zabiegów operacyjnych metodą klasyczną i laparoskopową, przeprowadza konsultacje przed i pooperacyjne. Jego zawodową pasją jest ponadto chirurgia estetyczna (botox, korekta blizn).

Jest  założycielem zespołu ds. żywienia i od kilku lat zajmuje się  leczeniem żywieniowym chorych wyniszczonych oraz z zaburzeniami połykania w powiecie nowosądeckim. Współpracuje z firmą żywieniową  NUTRIMED.

Jest ponadto biegłym sądowym w dziedzinie chirurgii ogólnej i onkologicznej .

Lek Robert Gajewski ściśle współpracuje i operuje z Prof. Leszkiem Kołodziejskim Krajowym Konsultantem Chirurgii Onkologicznej.