Medycyna estetyczna

Home Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Oferta naszego gabinetu

Poznaj naszą ofertę. Doskonałe, naturalne efekty zabiegów. Zaufaj 10-letniemu doświadczeniu, powierz swoje zdrowie i piękno prawdziwym specjalistom. 

To zabieg bardzo skuteczny i bezpieczny, szczególnie dedykowany dla osób cierpiących na alergie. Wampirzy lifting – zabieg, który cieszy się dużym zainteresowaniem pacjentów medycyny estetycznej.

Szczególnie w połączeniu z dermapenem daje spektakularne efekty, zabieg jest bez bólu, krótka rekonwalescencja.

Fibryna bogatopłytkowa (PRF) to doskonały koncentrat komórkowy, który w naturalny sposób rewitalizuje i odbudowuje skórę, a także wzmacnia włosy i zapobiega ich wypadaniu. Materiał wykorzystywany w trakcie zabiegu pozyskiwany jest z krwi pacjenta, dzięki czemu gwarantuje pełne bezpieczeństwo oraz zapobiega wywołaniu reakcji alergicznej lub odrzuceniu substancji przez organizm. Zabieg z wykorzystaniem fibryny sprawia, że skóra jest odżywiona, a zmarszczki przestają być widoczne.

Iniekcje botoksu to w pełni bezpieczny i skuteczny zabieg o szerokim zastosowaniu przeciwzmarszczkowym. Zabieg  polega na podaniu małej dawki toksyny botulinowej do wybranych miejsc na twarzy, dzięki czemu likwidujemy problemy wywoływane przez kurczenie się mięśni.

Iniekcje botoksu to w pełni bezpieczny i skuteczny zabieg o szerokim zastosowaniu przeciwzmarszczkowym. Zabieg  polega na podaniu małej dawki toksyny botulinowej do wybranych miejsc na twarzy, dzięki czemu likwidujemy problemy wywoływane przez kurczenie się mięśni.

Toksynę botulinową używamy tez do leczenia :

  1. nadpotliwością dłoni, stop i pach,
  2. uciążliwego bólu migrenowego głowy
  3. bruksizm

Lipotransfer (autologiczny przeszczep tłuszczu) to metoda polegająca na pobraniu tkanki tłuszczowej, gdzie występuje jej nadmiar i zaimplantowanie w miejsca, gdzie widoczny jest ubytek tkanki tłuszczowej. Zabieg ma na celu dodanie objętości twarzy, liftingu, korekcji asymetrii, poprawy napięcia tkanek. Po zabiegu podniesiony jest poziom nawilżenia skóry, staje się ona bardziej napięta i gładka. Efektem zabiegu jest naturalny, młodszy wygląd skóry twarzy i ciała.

Kwas hialuronowy to substancja, która pozwala na powiększenie i modelowanie ust bez skalpela. Dlaczego warto? Modelowanie ust kwasem hialuronowym uwolni Cię od asymetrii, usta staną się pełniejsze i ujędrnione. Zastosowanie nowoczesnych procedur sprawia, że usta wymodelowane kwasem nie wyglądają sztucznie. Ich kontur jest zaznaczony, są zmysłowe i uwydatnione.

Zabieg wypełniania kwasem hialuronowym polega na wstrzyknięciu w głąb naskórka w miejscu potrzebującym odnowy, preparatu z kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy ma elastyczną, bardzo plastyczną i krystaliczną postać żelu, który uzupełnia miejsca, gdzie pojawiły się zmarszczki czy bruzdy lub brakuje objętości.

Jak pokazują badania, miejscowo stosowane osocze bogatopłytkowe lub autologiczna fibryna bogata w leukocyty i płytki krwi stosowana raz lub dwa razy w tygodniu przez 3 do 6 tygodni poprawia gojenie się ran i wspiera standardowy schemat leczenia przewlekłych owrzodzeń.

Działanie lasera polega na kontrolowanym wytwarzaniu niewielkich uszkodzeń skóry, odparowaniu i koagulacji tkanek dzięki czemu następuje całkowita przebudowa i regeneracja, której towarzyszy odbudowa kolagenu. Po zabiegu laserem CO2, skóra staje się bardziej napięta, jędrniejsza i wygładzona oraz zdecydowanie poprawia się jej koloryt.

Zaufaj doświadczeniu i kompetencji.

lek med. Agnieszka Olchawa

Doświadczenie

Setki skutecznie przeprowadzonych zabiegów medycyny estetycznej.

Kompetencje

Wysoka jakość opieki medycznej poparta oficjalnymi certyfikatami.

100% Bezpieczeństwa

Pełna kontrola nad bezpieczeństwem zdrowotnym pacjentów.

O naszej klinice

Powierz swoje piękno doświadczeniu

medycynie estetycznej nie dokonuje się inwazyjnych zabiegów. Jej zadaniem jest upiększanie i korekta niedoskonałości urody. Można stwierdzić, że w przeciwieństwie do chirurgii – eksploatuje – ona organizm w celu wydobycia z niego wszystkich naturalnych możliwości regenerujących i odmładzających. Stanowi więc alternatywę dla klasycznej medycyny i przekonują o tym jej możliwości. Prześledzić je można przez porównanie procedur i skutków niektórych zabiegów stosowanych w obu dziedzinach wiedzy.

 

Wierzymy, że piękno to również zdrowie, poczucie pewności siebie i wspaniałe samopoczucie. Jesteśmy otwarci i rozumiemy potrzeby naszych pacjentów.