Kim jestem?

Home O mnie

Kim jestem?

Dr Robert Gajewski

Specjalista Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej posiada ponad 17 letnie doświadczenie w zakresie chirurgii onkologicznej, naczyniowej i ogólnej.

Biografia

Lek. med. Robert Gajewski to Specjalista Chirurgii Ogólnej z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie chirurgii ogólnej naczyniowej i onkologicznej. Pracuje na Oddziale Chirurgii Onkologicznej Centrum Onkologii w Nowym Sączu, a także zasila kadrę Gabinetu Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej w tej samej miejscowości. Lek. med. Robert Gajewskie to absolwent Śląskiej Akademii Medycznej. Jest założycielem zespołu ds. żywienia i od kilku lat zajmuje się leczeniem żywieniowym chorych wyniszczonych oraz z zaburzeniami połykania w powiecie nowosądeckim. Jest do tego biegłym sądowym w dziedzinie chirurgii ogólnej i onkologicznej. Lek. med. Robert Gajewski ściśle współpracuje i operuje z prof. Leszkiem Kołodziejskim, Krajowym Konsultantem Chirurgii Onkologicznej.

Zakres usług:

Lek. med. Robert Gajewski specjalizuje się w leczeniu schorzeń przewodu pokarmowego, choroby okolicy rektalnej, a także diagnostyce i usuwaniu podejrzanych onkologicznie znamion skórnych, diagnostyce i usuwaniu zmian łagodnych oraz raka piersi. Kwalifikuje do zabiegów operacyjnych metodą klasyczną i laparoskopową. Przeprowadza też konsultacje przed i pooperacyjne. Co więcej, zajmuje się zawodowo chirurgią estetyczną, między innymi wypełnianiem toksyną botulinową oraz korektą blizn. Lekarz stosuje także osocze bogatopłytkowe.

Pacjenci, mający problem z żylakami kończyn dolnych, mogą poddać się bezbolesnemu zabiegowi piankowania lub skorzystać z odcinkowego chirurgicznego wycięcia żylaków. Kolejnym punktem na liście zabiegów realizowanych Gabinecie Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej jest botoks twarzy. Gabinet jako jedyny w okolicy ma możliwość stosowania w trakcie zabiegów tlenku diazotu. W połączeniu z nowoczesnymi lekami znieczulającymi rozwiązanie to maksymalnie redukuje dolegliwości bólowe i stres związany z zabiegami.

Doświadczenie:

Nowosądecki Gabinet Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej, w którym pracuje lek. med. Robert Gajewski, powstał w 2007 roku. Został założony przez uznanego chirurga i zarazem pierwszego Ordynatora Oddziału Chirurgii Onkologicznej Jacka Szablińskiego. W placówce świadczone są usługi usuwania zmian skórnych, między innymi znamion, czerniaków, brodawek czy odcisków. W ofercie gabinetu znajduje się również laseroterapia, krioterapia niewielkich zmian skórnych oraz korekta blizn.